wywóz śmieci gabarytowych
odbiór odpadów wielkogabarytowych

Odbiór odpadów wielkogabarytowych: Łódź i okolice

Zużyty sprzęt AGD, meble, narzędzia elektryczne, dywany, wykładziny, zużyte opony samochodowe… to tylko niektóre wielkogabarytowe odpady wymagające profesjonalnej utylizacji. Standardowy pojazd komunalny nie jest przystosowany do ich odbioru wówczas, gdy realizowany jest wywóz śmieci. Aby się ich pozbyć, należy skorzystać z usług ekspertów – firmy, która dysponuje odpowiednimi samochodami oraz kontenerami transportowymi i realizuje wywóz odpadów wielkogabarytowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą skorzystać z usług realizowanych przez EKO-GRUZ. Wywóz śmieci ponadgabarytowych jest naszą specjalnością.

Profesjonalny wywóz śmieci wielkogabarytowych

Oferujemy odbiór odpadów o nietypowych wymiarach zarówno od Klientów indywidualnych, jak i w ramach współpracy z firmami, spółdzielniami mieszkaniowymi czy zarządcami budynków. Bez względu na to, jakiego rodzaju wielkogabarytowe odpady chcesz zutylizować – warto skorzystać z naszego wsparcia.

EKO-GRUZ oferuje odbiór odpadów wielkogabarytowych:

 • każdego rodzaju – odbieramy wielkogabarytowe odpady elektroniczne (sprzęt AGD, RTV, IT), meble, dywany i wykładziny, złom metalowy, małe sprzęty gospodarstwa domowego i znacznie więcej,
 • w ustalonym z Klientem terminie – istnieje możliwość jego precyzyjnego dopasowania w porozumieniu z naszymi doradcami technicznymi,
 • zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – wywóz śmieci gabarytowych realizujemy specjalistycznymi pojazdami wyposażonymi w odpowiednie kontenery,
 • sprawnie i profesjonalnie – troszczymy się o to, aby wywóz śmieci wielkogabarytowych odbył się tak, aby nasze prace nie wpływały w żaden sposób na rytm Twojego dnia,
 • w konkurencyjnej cenie – możesz liczyć na przystępne koszty przy zachowaniu najwyższych standardów realizowanych usług.

Wieloletnie doświadczenie w wymagającym obszarze, jakim jest odbiór odpadów sprawiło, że jesteśmy gotowi do podjęcia się nawet najbardziej wymagającego zadania. Nasi Klienci mają pewność, że wielkogabarytowe odpady zostaną usunięte bezpiecznie, w krótkim czasie oraz trafią do utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nie tylko wywóz odpadów wielkogabarytowych

EKO-GRUZ jest firmą, która swoim Klientom oferuje bardzo szeroką gamę usług. Obejmuje ona zarówno odbiór odpadów wielkogabarytowych, jak i m.in.:

 • wywóz śmieci,
 • wywóz odpadów budowlanych,
 • skup surowców wtórnych (w tym folii, makulatury, PET i złomu metalowego),
 • rozbiórki i wyburzenia oraz wynajem kontenerów budowlanych (na gruz i inne odpady),
 • wynajem sprzętu budowlanego (w tym koparko-ładowarki i ładowarki)
 • wywóz materiałów niebezpiecznych.

Dysponujemy zaawansowaną flotą pojazdów specjalistycznych oraz maszyn, a także profesjonalnymi kontenerami – odkrytymi i zamykanymi.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie bezpłatną wycenę naszych usług.